Крим накрили блекаути після чергових вибухів
У ніч на 22 червня в окупованому Криму прогриміла серія вибухів, після яких стали відомі перебої з електропостачанням у деяких містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про вибухи в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися активні заходи засобів протиповітряної оборони. У соцмережах з’явилася інформація про відключення електропостачання в деяких містах, таких як Феодосія, Керч, Севастополь. Попередньої ночі Таврійська теплоелектростанція вже пошкоджувалася під час атаки, але офіційної інформації від окупаційної влади Криму щодо наслідків цих подій поки немає.
