Іран заявив про "прогрес" у перемов зі США
Країни Іран, Катар і Пакистан оголосили про досягнення прогресу після перших переговорів зі США у Швейцарії. Учасники обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема, питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Домовлено про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану також підтвердили позитивну атмосферу переговорів та досягнутий прогрес. Створено Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом, який має сприяти укладенню остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня у Швейцарії. Також укладено угоду про створення групи для усунення конфліктів у Лівані. Однак, після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть зіштовхнутися з труднощами.
