Іран заявив про "прогрес" у переговорах зі США
Іран, Катар і Пакистан повідомили про успішний перший раунд переговорів зі США у Швейцарії. За словами речника МЗС Ірану, було досягнуто значного прогресу у обговоренні питань, таких як заморожені активи Ірану та санкції на продаж іранської нафти. Сторони домовилися про створення Комітету високого рівня для нагляду за процесом переговорів та утворення групи для усунення конфліктів у Лівані. Однак після погроз президента США Дональда Трампа про контроль над Ормузькою протокою, переговори можуть зачепитися.
