СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
У центрі Києва було попереджено планування теракту, який готували два агенти ФСБ. Служба безпеки України повідомила, що ці агенти були завербовані російськими спецслужбами і планували підірвати генераторну установку біля адміністративної будівлі. Вони також встановили замасковану камеру для ФСБ та спорядили надувний човен для нелегального перетину кордону. Однак правоохоронці вчасно викрили зловмисників, які були затримані у поїзді. Під час обшуків вилучили їхні смартфони та докази злочинів. Зараз обом агентам загрожує довічне ув’язнення.
