У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 мільйонів гривень. Зловмисники без дозволу проклали газопровід до будинку, підключилися до газорозподільної системи і крали газ для опалення будинку. Нафтогаз передав матеріали правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації шкоди і обіцяє розкрити імена організаторів схеми. Голова Нафтогазу підкреслив, що крадіжки газу наносять країні величезні збитки, особливо в умовах нестабільності у газовому секторі.
