В Україні зафіксували нові знеструмлення
Уранці у середу були знеструмлені деякі регіони України через атаки з боку Росії на енергетичну інфраструктуру та негоду. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях були без світла деякі споживачі. Також через погодні умови були знеструмлені деякі населені пункти на Сумщині та Кіровоградщині. Енергетики вже працюють над відновленням ліній електропередачі. Загалом споживання електроенергії знизилося на 4,2% через безхмарну погоду, що дозволило сонячним електростанціям працювати більш ефективно. Енергетики рекомендували громадянам використовувати електроприлади у періоди найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій та обмежувати їх в інші години.
