Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки
Дві судові ухвали були винесені у кримінальних провадженнях щодо смертельних ДТП. Перша справа стосується правоохоронця, який збив на пішохідному переході дівчину, яка потім померла у лікарні. Йому було призначено 5 років ув’язнення та заборону керування транспортними засобами. Також він має виплатити понад 700 тис. грн моральної шкоди. У другому випадку військовослужбовець врізався у жінку на дорозі, що призвело до її смерті. Йому було призначено 4 роки ув’язнення та заборону керування автомобілем. Триває розслідування третього випадку, де правоохоронець з Донеччини врізався у інший автомобіль, внаслідок чого його пасажир отримав тяжкі ушкодження.
