Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Український чиновник Олег Григоров повідомив, що російські війська влаштували атаку на автозаправну станцію на околиці Сум. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів. Також були пошкоджені автомобілі. Причини та наслідки цієї атаки наразі з’ясовуються.
