У Києві затримано п'ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
У Києві правоохоронці затримали п’ятьох людей, які побили до смерті 58-річного чоловіка після конфлікту і прив’язали його до дерева. Зловмисники намагалися знищити всі сліди злочину, включаючи записи з камер відеоспостереження. Чоловік був знайдений без ознак життя на березі річки із тяжкими травмами. Поліція з’ясувала, що нападники били чоловіка руками, ногами та палицею, а потім прив’язали до дерева і продовжили побиття. Померлий намагався втекти, але його знову побили. Затримані зловмисники оголошені підозрюваними, їм загрожує довічне ув’язнення.
