Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у результаті ударів по території Росії було знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту біля Санкт-Петербурга. Він також зазначив, що була виконана ліквідація цілей російських воєнних виробництв, які виробляють радіоелектроніку та інші важливі компоненти для армії РФ. Ці дії були частиною плану далекобійних санкцій проти Росії за її участь у війні, спрямовані на наближення до миру.
