Конституційний суд Чехії зобов'язав уряд пустити президента на саміт НАТО
Конституційний суд Чехії вирішив, що уряд повинен дозволити президентові брати участь у липневому саміті НАТО в Анкарі. Це сталося після суперечок між президентом та урядом про те, хто має представляти країну на цьому саміті. Суд зобов’язав уряд забезпечити президенту необхідну співпрацю та організаційні питання, включаючи транспорт та акредитацію. Судді вважають участь президента у самітах НАТО важливою та необхідною практикою.
