У Києві ввели екстрені відключення світла
У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення електромереж. Місцевий оператор ДТЕК повідомив про це та закликав мешканців бережно використовувати електроенергію для збереження енергосистеми. Наразі не відомо причину цих відключень, а також чи стосуються вони лише лівого берега чи й правого Києва.
