Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
У четвер в деяких районах Києва відбулися аварійні відключення електроенергії через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Це сталося через технологічне порушення на одному з енергетичних об’єктів. Енергетики вже почали аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше відновити живлення. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі. Також були випадки відключення електроенергії на лівому березі Києва та в інших районах столиці, а також у п’яти регіонах України через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.
