На Кінбурнській косі підняли прапор України
У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони “Південь” ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі підняли український прапор після того, як сили оборони зуміли примусити окупантів відступити зі своїх позицій. Йде евакуація українських військових, тоді як окупанти покидають свої оборонні рубежі. Також було зазначено, що українські танки намагаються дістатися до Джанкоя. Експерти DeepState висловили оцінку щодо темпів звільнення українських територій.
