Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Силами оборони були уражені три мости на тимчасово окупованих територіях України у ніч на 25 червня. Ці мости ворог використовував для пересування військ та доставки боєприпасів. Також були уражені склади та командні пункти окупантів на Луганщині та в Донецькій області, а також радіолокаційні станції в Керчі. Крім того, дрони СБУ нанесли удари по нафтобазі на Кубані та нафтопереробних заводах в Уфі. Ці об’єкти є важливими для паливно-енергетичного комплексу Росії. Уранці 20 червня також було повідомлено про ураження Тюменського НПЗ.
