Україна повернула з полону 160 військових
Україна і Росія здійснили обмін полоненими, під час якого додому повернулись 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Серед звільнених були бійці ЗСУ, Нацгвардії та інших військових підрозділів, які захищали різні регіони України. Серед них також було 115 оборонців Маріуполя. Після звільнення всі військові пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, а також пройдуть реабілітацію після тривалого перебування у полоні. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за допомогу в організації обміну полоненими. Загалом за час своєї діяльності, цей штаб вже звільнив з полону 9606 військових та цивільних осіб.
