Обмін полоненими: додому повернулися батько і син
Під час обміну полоненими в Україну повернулися батько та син, які захищали Маріуполь і потрапили у полон у травні 2022 року. Вони вже зустрілися з рідними у Хмельницькому після понад чотирьох років у російському полоні. Сім’я була дуже рада поверненню військовослужбовців Олексія та Євгена. Обидва чоловіки добре служили у міській морській охороні, захищаючи Маріуполь. Син був водієм бусика, який вивозив поранених з поля бою, а батько був командиром підрозділу. Дружина Олексія та мати Євгена, Олеся Хомутко, дуже щаслива з поверненням своїх рідних після такого довгого часу розлуки.
