Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки
Сьогодні вночі окупанти з Росії запустили кілька балістичних ракет у напрямку Києва, що спричинило щонайменше сім вибухів. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив про це. Наразі відомо, що в Дарницькому районі Києва внаслідок атаки декілька будівель загорілися. Одна людина отримала поранення. Ткаченко зазначив, що одна з пожеж сталася біля житлового будинку, інша — у СТО. Також вогонь охопив нежитлову будівлю.
