Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні
Іран відповів на удари США безпілотниками і ракетами по їхнім військовим об’єктам в Кувейті та Бахрейні. Ця відповідь стала результатом порушення режиму припинення вогню, яке було укладено між країнами. Іранські військові називають ці удари відповіддю на атаки США. Керівництво Ірану обіцяє “нищівну відповідь” у разі подальших ударів від американських військ. Американські військові, з свого боку, заявляють про нові удари по цілях в Ірані через атаку на торгове судно в Ормузькій протоці.
