Кілька районів Києва залишилися без світла
Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Спочатку світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі, потім у Дарницькому. Пізніше проблеми з електрикою стали помітні й на правому березі у Голосіївському районі. Через це тимчасово припинено рух фунікулера. Інформація про перебої з електропостачанням поширюється в місцевих пабліках.
