Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Головний тренер Динамо, Ігор Костюк, висловив свою думку щодо початку команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк підкреслив, що жодний суперник у єврокубках не є легким, і всі команди відомі своїми успіхами у власних чемпіонатах. Він висловив повагу до Університатею, визнаючи їх як міцну та добре підготовлену команду. Тренер зауважив, що головне для Динамо – підготуватися до матчів у найкращому стані, незалежно від суперника. Він підкреслив, що команда завжди налаштована на високий рівень конкуренції та готова до будь-яких викликів. Костюк також зазначив, що команда буде глибоко вивчати суперника, аналізуючи його сильні та слабкі сторони, щоб підготуватися до поєдинків якнайкраще.
