Дніпро під ударом балістики, є поранені
Учора російські війська здійснили атаку на місто Дніпро, випустивши балістичні ракети. Згідно з повідомленням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Ганжи, під час обстрілу було пошкоджено приватне підприємство, а четверо людей отримали поранення. Усі постраждалі, дві жінки і два чоловіки у віці від 38 до 48 років, були госпіталізовані в лікарню в середньо-тяжкому стані. Попередньо, удари ракетами стали причиною вибухів у місті. Попередньо Повітряні сили ЗСУ попередили місцевих мешканців про можливість таких ударів.
