Названо області, де складна ситуація зі світлом
Сьогодні вранці в семи областях України сталося знеструмлення через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найбільше проблем у Донецькій та Херсонській областях, де пошкоджене обладнання призвело до великої кількості знеструмлених об’єктів. Також через обстріли без електрики залишилися мешканці Сумщини, Харківщини, Миколаївщини, Чернігівщини та Запоріжжя. Там, де це можливо з міркувань безпеки, почалися роботи з відновлення електропостачання. Водночас споживання електроенергії зросло на 2,2% через спеку, що змусило людей активно користуватися кондиціонерами. Енергетики радять громадянам зменшити споживання електроенергії у пікові години та використовувати сонячні електростанції з 10:00 до 16:00, коли вони найефективніше працюють.
