В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Українська поліція розкрила широкомасштабну схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів. Це дозволяло підприємцям та організаціям, зокрема промисловим, значно зменшити свої витрати на енергію та газ і завдавати збитків державі. Координатором незаконної діяльності був мешканець Львівщини, який володів мінілабораторією у власному автомобілі для надання послуг на місці. Зловмисники знаходили клієнтів, обслуговували лічильники і втручалися у їхню роботу. За ці послуги вони брали приблизно 2400 доларів за один лічильник. Правоохоронці затримали одного зі зловмисників після отримання ним хабара у 5 тисяч доларів. Затриманій загрожує до 15 років ув’язнення. У процесі розслідування буде оцінено дії інших учасників змови.
