Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників
Служба безпеки України та Національна поліція розкрили шахрайство у Черкаській області, де були викрадені бюджетні кошти, призначені на розвиток агропромислового комплексу. У схемі причетний колишній міністр охорони навколишнього середовища під час президентства Януковича. Він разом із спільниками отримав державний грант на розвиток виробництва комбікорму, але замість цього кошти привласнили. Підозрюваним пред’явлено декілька статей Кримінального кодексу, серед яких співучасть у привласненні майна та службове підроблення. Під час обшуків вилучили комп’ютери та документи, які підтверджують скоєні злочини. У справі також зазначається про підозру ексдиректору держпідприємства на Житомирщині та директору будівельної компанії в Харківській області.
