Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці
Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий у квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже покинули територію Ірану і повернулись у безпеку зі своїми родинами. Цю інформацію підтвердив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Українські консульські служби та посольство в Греції взяли на себе зусилля з вирішення цієї ситуації, співпрацюючи з усіма відповідними сторонами. Після тривалої роботи всіх відповідних інституцій та сторін вдалося досягти позитивного результату, і четверо українців вже в безпеці разом зі своїми родинами. Тихий також повідомив, що їхнє здоров’я у нормі. Нагадаємо, що у грудні 2025 року дев’ять моряків, серед яких двоє українців, були звільнені з піратського полону у Сенегалі.
