На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
У Чернігівській області рішення було ухвалено про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується населених пунктів у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також рішення прийнято щодо продовження заходів обов’язкової евакуації з семи прикордонних сіл, де ця евакуація оголошувалася взимку. У цих населених пунктах залишається близько тисячі жителів, серед яких 120 дітей. Евакуацію планують завершити за два місяці.
