Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА - Зеленський
Президент України Володимир Зеленський оголосив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для налаштування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Він повідомив про це під час брифінгу зі журналістами. Зеленський наголосив, що ретранслятори були вимкнуті, хоча точно не відомо, чи були вони демонтовані. Раніше він встановив тижневий термін для демонтажу цих ретрансляторів у Білорусі. Згідно з інформацією від Головкому та розвідки, чотири такі ретранслятори були розташовані у Гомельській та Брестській областях Білорусі і використовувалися для ударів по українських областях.
