Магучіх у Загребі здобула золоту нагороду на Континентальному турі
У Загребі відбуваються змагання з легкої атлетики, де у секторі стрибків у висоту виступали українські спортсменки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко. Геращенко долала три висоти, але зупинилася на 1.90 м, тоді як Магучіх почала з цієї ж висоти. Обидві спортсменки продовжували підніматися на висоту під час змагань. На висоті 1.93 м залишилося лише п’ять учасниць, серед яких була і Магучіх. Вона змогла подолати висоту 1.95 м разом з іншими трьома атлетками. Потім планка була піднята на 1.97 м, і Ярославі Магучіх вдалося подолати цю висоту з третьої спроби, отримавши золоту медаль. У підсумку вона посіла перше місце, а Ірина Геращенко – дев’яте.
