Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Російські війська здійснили напад на автозаправні станції в Сумах і Запоріжжі вранці 25 червня. Цю інформацію підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. У Сумах БпЛА типу “Молнія” влучив у одну з автозаправних станцій, що спричинило пожежу. Інформація щодо постраждалих наразі уточнюється. Федоров підкреслив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідками російської атаки на АЗС.
