Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
Сьогодні рано вранці війська Російської Федерації атакували лікарню у Херсоні з безпілотника, в результаті чого постраждали п’ятеро медичних працівників. Зазначається, що ці співробітники отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні була доставлена жінка, яка попередньо постраждала від атаки російського “шахеда” у Центральному районі Херсона. Жінка отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми середнього ступеня тяжкості. Новина була оприлюднена Херсонською обласною адміністрацією.
