Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj
Укренерго повідомило, що російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури призвели до нових знеструмлень у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Тривають аварійно-відновлювальні роботи. Загалом споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає перенести активне енергоспоживання на денний час та економно використовувати електроенергію ввечері, уникати включення кількох потужних електроприладів одночасно.
