Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
Служба безпеки, Національна поліція та прокуратура виявили ще чотирьох спільників ФСБ Росії, які підпалювали автомобілі Збройних сил України в Кіровоградській та Одеській областях. Злочинці були завербовані російською спецслужбою через Telegram-канали, обіцяючи їм “легкі заробітки”. Їх завданням було підпалювати машини військових і готувати саморобні бомби для підриву поїздів. Через розслідування вдалося виявити і затримати цих зловмисників, які ставили під загрозу життя та безпеку людей. їм загрожує до 10 років ув’язнення за вчинені злочини.
