З ОПЕК готова вийти ще одна країна - ЗМІ
Один з найбільших нафтовиробників картелю ОПЕК, Об’єднані Арабські Емірати, вирішили вийти з організації, можливо, через воєнні події на Близькому Сході та нафтовий шок. Тепер Ірак також розглядає можливість покинути ОПЕК, якщо йому не дозволять значно збільшити видобуток нафти. Ірак має намір збільшити свій видобуток до 7 мільйонів барелів на добу, щоб відновити експорт та покращити економічну ситуацію. Причинами виходу ОАЕ з ОПЕК також були конфлікти з Саудівською Аравією та обмеження квотами на видобуток нафти.
