Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені
У п’ятницю, 26 червня, очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про обстріли автозаправних станцій росіянами, в результаті яких троє людей отримали поранення. Усі постраждалі отримали необхідну медичну допомогу. Після цього було проведено нараду з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, де були обговорені заходи безпеки на подібних об’єктах та підвищення рівня захисту.
