Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси, які володіє зараз, і зробити їх вільними, щоб інші боксери мали можливість змагатися за них. Він заявив про це відео, опублікованому в соціальних мережах, називаючи це своїм “останнім танцем”. Усик відзначив, що це свідоме рішення, яке, на його думку, відкриє для нього нові можливості. Раніше було відомо, що йому доведеться провести бій з тимчасовим чемпіоном WBC Агітом Кабаєлом за рішенням Світової боксерської ради. Усик здобув перемогу технічним нокаутом у своєму останньому бою 23 травня.
