Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку вторгнення Україна вдалося повернути понад 9500 своїх громадян з російського полону. Тільки у 2026 році було звільнено 1596 українців. Сьогодні з полону визволили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких були утримувані з 2022 року. Зеленський наголосив на важливості повернення всіх українців з полону і подякував переговорній групі та військовим, які допомагають у проведенні обмінів полоненими. Президент підкреслив, що після повернення додому важливо надати підтримку звільненим українцям у вирішенні соціальних питань, лікуванні та адаптації до повернення до своєї повсякденної діяльності.
