Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою - ЗМІ
Оман сповістив європейських чиновників про неможливість повернення до попероєнергетичних умов в Ормузькій протоці і можливе введення зборів для суден, які проходять цим шляхом. Оман готовий дотримуватися міжнародного морського права, але розглядає можливість введення плати за послуги, такі як ліквідація забруднень або навігаційна допомога. Поки що не зрозуміло, чи всі збори будуть обов’язковими. Оман вивчає системи, які застосовуються в інших морських маршрутах, щоб прийняти рішення. США, Європа та арабські країни стурбовані можливим введенням платного проходу через Ормузьку протоку спільно з Іраном. Президент Франції збирається обговорити це питання з лідером Оману в найближчий час.
