У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС
У п’ятницю ввечері російські війська здійснили напад на місто Запоріжжя. Внаслідок цього виникла пожежа на автозаправній станції та на одному з підприємств. Також пошкодження отримав житловий сектор. Голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федоров повідомив, що пожежу на підприємстві викликав російський безпілотник. Щасливо, обійшлося без постраждалих. Також було зафіксовано пожежу на АЗС та пошкодження будинку. Наразі відомо про одну постраждалу особу. Федоров також попередив про можливе застосування керованих авіаційних бомб та нові вибухи у місті.
