РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі
У ніч проти суботи, 27 червня, російські війська атакували місто Запоріжжя керованими авіабомбами. У результаті атаки пошкоджена багатоповерхівка та автомобілі, а двоє людей отримали поранення. Начальник ОВА Іван Федоров підтвердив цю інформацію, зазначивши про пошкоджені вікна та балкони у будинку, а також знищені автомобілі. Це сталося після того, як російські війська вже раніше атакували промислове підприємство та АЗС у Запоріжжі, що спричинило пожежі. Також варто зазначити, що у попередній день також була атака на місто, внаслідок якої було поранено 15 людей.
