СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
У відомостях, що надійшли від Служби безпеки України, повідомлено, що вони вдруге за червень атакували російську нафтоперекачувальну станцію у Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція вважається ключовим логістичним вузлом для транспортування нафтопродуктів до різних місць включаючи Москву та порти Балтійського моря. Зазначено, що безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі станції, після чого сталася детонація. Ця атака була проведена в рамках 40-денної операції впливу на РФ з метою завершення війни. Попередня атака на цю станцію відбулася 10 червня.
