Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Українські громадяни, які були незаконно утримувані у Росії протягом кількох років, повернулися додому. Їхню звільнення вдалося досягти завдяки гуманітарній роботі уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця та його співпраці з російським колегою Яною Лантратовою. Українці були затримані під час окупації різних областей України у 2022 році, включаючи Маріуполь, Київщину, Харківщину, Запоріжжя та Луганщину. Деякі з них були заарештовані лише через те, що їхні родичі служать у ЗСУ. Одного з громадян викрали з дому, а іншого – по дорозі на роботу у день російського вторгнення. Серед звільнених також є доброволець, який долучився до бригади Ангели Тайри у Маріуполі.
