На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виграла срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики, який проходив у румунському місті Клуж-Напока. Вона здобула друге місце у багатоборстві з результатом 112.000 балів. Першою стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також успішно пройшла до всіх чотирьох фіналів у окремих вправах. Її виступи в окремих вправах будуть відбуватися у неділю, 28 червня.
