США заявили про нові удари по цілях Ірану
Американські військові заявили, що нанесли нові удари по цілях в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Це сталося після того, як Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню, запустивши безпілотний камікадзе, який пошкодив танкер. Американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони та інші об’єкти.
