Росія вдарила Київ балістикою
У ніч на 28 червня російські воєнні злочинці влаштували ракетний удар балістикою по Києву під час повітряної тривоги. Влада столиці оголосила тривогу через загрозу застосування балістики, і кияни почули кілька гучних вибухів. Міський голова Віталій Кличко закликав мешканців залишатися в укриттях, а сили протиповітряної оборони працюють на місці. Це вже другий напад на Київ цього тижня, після попередньої атаки 25 червня, коли внаслідок ударів ракет сталося загоряння та поранення двох людей. Країни G7 готують допомогу українській столиці у зв’язку з цими нападами.
