Мер міста на Київщині отримав підозру
Міський голова на Київщині став фігурантом кримінального провадження через підозру у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він організував схему, за допомогою якої земельні ділянки водного та лісового фондів були незаконно перенесені на цінні території. Також міський голова підозрюється у розтратах коштів під час виконання договору з озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою або внесення застави у розмірі 75 мільйонів гривень для підозрюваного, а також про його відсторонення від посади.
