На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив пам’ятник жертвам німецької окупації 1941-1944 років. За даними поліції Львівської області, 32-річний місцевий житель вчинив цей інцидент. Поліцейські виявили відеозапис, на якому видно, як чоловік намагається пошкодити пам’ятник на вулиці Ковальській. Зловмисника вдалося знайти та затримати. За попередніми даними, чоловік вчинив це з хуліганських мотивів у стані алкогольного сп’яніння. Вирішується питання щодо подальших дій щодо затриманого.
