Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном
У результаті нічийного матчу з Іраном, збірна Єгипту змогла пройти до 1/16 фіналу чемпіонату, але перед ними виникає проблема: у матчі з Австралією можуть відсутні три ключових гравці команди. Мохамед Салах почув дискомфорт під час гри і був замінений через біль у задній частині стегна. Додатково двоє захисників, Махмуд Сабер і Мохамед Абдельмонем, також покинули поле через травми. Всі троє гравців будуть проходити медичне обстеження, щоб визначити тривалість їхнього відсутності на полі. Втім, збірна Бельгії також стикається з проблемами, оскільки втратила ключового гравця перед початком плей-офф.
